Լինկ ընկերությունը հիմնադրվել է 1997 թվականին և բիզնեսի կառավարման ավտոտամացման ոլորտի առաջին ընկերություններից է Հայաստանում։
28-ամյա գործունեության մեջ մենք մշակել ենք ավելի քան 100 ոլորտային լուծումներ՝ տարբեր բիզնեսների կառավարման և հաշվառման խնդիրները լուծելու նպատակով։ Մեր պրոդուկտները տեղադրված են 2,200-ից ավելի ընկերություններում։ Մենք հանդիսանում ենք 1C ֆրանչայզի, Microsoft-ի, Kaspersky Lab-ի և Bitrix24-ի գործընկերը Հայաստանում։ Լինկը գործում է 2 քաղաքում (Երևան և Գյումրի) և սպասարկում է իրականացնում Հայաստանի ողջ տարածքում։
Մեր թիմը և կառուցվածքը
Լինկի հաջողության հենքը պրոֆեսիոնալների թիմն է։ Անընդհատ զարգացող տեխնոլոգիական աշխարհում շատ կարևոր է ամեն օր զարգացող և պատասխանատու թիմն ու արդյունավետ աշխատանքային պրոցեսները։ Մեր ընկերության կառուցվածքն ու ներքին աշխատանքային պրոցեսները կազմակերպված են՝ ապահովելու հետևյալ սկզբունքները․